Kariéra

Aktuálně volné pozice

Kariéra

Do našeho týmu hledáme šikovného a pečlivého člověka se zájmem o různorodou práci v prostředí malé inovativní firmy na pozici fakturant/ka skladu a obchodu.

Náplň práce:
- příjem a výdej zboží, fakturace a evidence v systému Premier
- vyřizování objednávek, reklamací a oprav
- komunikace se zákazníky ohledně dodávek a přepojování hovorů
- expedice zboží zákazníkům v ČR i do zahraničí
- provádění pravidelných inventur
- vedení recepce, péče o příchozí zákazníky

Požadujeme:
- střední odborné/všeobecné vzdělání s maturitou
- praxe na podobné pozici vítána
- pozitivní vztah k elektronickým výrobkům výhodou
- uživatelská znalost kancelářského balíku Microsoft Office, základní orientace na internetu
- zodpovědný přístup k práci a pečlivost
- schopnost dobře zvládat krátkodobě stres (více věcí najednou)
- dobré komunikační schopnosti (jednání se zákazníky)
- komunikativní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti (přes 20 let na trhu)
- spolupráce v rámci skupiny Jablotron
- odpovídající platové ohodnocení
- práci v profesionálním týmu tvořícím inovativní technologická řešení
- příjemné pracovní prostředí
- 5 týdnů dovolené